O nas

O nas

8 lat doświadczenia

Velectro dostarcza szereg profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. 
Marka Velectro należy do Grupy Werner, która nieprzerwanie od 2014 roku oferuje kompleksowe usługi w zakresie nowoczesnego budownictwa. Regularnie powiększamy portfolio  o kolejne marki skonsolidowane w obrębie Grupy Werner.

Naszym celem jest tworzenie Grupy, w której poszczególne wyspecjalizowane marki wzajemnie się uzupełniając i działając holistycznie, bedą w stanie dostarczyć prawdziwie kompleksową obsługę nowoczesnego budownictwa. Jednakże nadrzędnym celem naszej działalności jest popularyzacja ekologicznych i odnawialnych źródeł energii wśród klientów indywidualnych oraz firm. To wspólna przyszłość dla nas,  naszych dzieci i wnuków.

Do końca 2025 roku planowane jest uruchomienie aż 20 osobnych Marek. Każda z nich zostanie wyspecjalizowana w odmiennej, branżowej niszy, aby dostarczać naszym klientom usługi o najwyższej rynkowej jakości.

Czym konkretnie się zajmujemy w Velectro?

Dlaczego my?

Czym konkretnie się zajmujemy w Velectro?

DOŚWIADCZENIE


Podsiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz montażu oferowanych rozwiązań. Mamy na swoim koncie setki wykonanych inwestycji ze stu procentowym zadowoleniem o czym świadczą opinie oraz referencje od naszych klientów. Regularnie bierzemy udział w gminnych programach grantowych co potwierdza, że jesteśmy solidną, fachową i rzetelną firmą.
 Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach aby być na bieżąco ze wszystkimi rozwiązaniami z branży odnawialnych źródeł energii.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nasi doświadczeni handlowcy zadbają o przygotowanie najkorzystniejszej oferty, a własne ekipy monterskie o poprawne wykonanie montażu z dbałością o najmniejsze szczegóły w oparciu o przygotowaną dokumentacje projektową.
Na każdym etapie zlecenia możesz liczyć na wsparcie i pomoc naszego biura. Po zakończeniu inwestycji otrzymasz wsparcie przydzielonego opiekuna posprzedażowego na tak długo jak będziesz potrzebował. Odpowiemy na każde pytanie.


KORZYSTNE FINANSOWANIE

Współpracujemy z czterema bankami: Alior Bank, Santander Consumer Bank S.A, BNP PARIBAS, IN BANK. Tak szeroki wybór instytucji finansujących pozwoli Ci wybrać najlepszą ofertę kredytu/leasingu skrojoną pod Twoje potrzeby. Decyzję kredytową otrzymujesz w 5 minut przy minimum formalności i to wszystko bez wychodzenia z domu.
 jesteśmy legalnie działającym pośrednikiem kredytowym wpisanym w rejestrze KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO (numer RPK038583) 


TERMINOWOŚĆ

Podpisując z nami umowę, masz gwarancję wykonania montażu w terminie podanym w umówię.
W przypadku konieczności wizyty naszego serwisu masz gwarancję reakcji na zgłoszenie do 24 godzin.


WŁASNY MAGAZYN

Posiadamy własny magazyn dzięki czemu możesz być spokojny, że otrzymasz to co zamówiłeś. Ewentualne zmiany w projekcie czy też rozbudowy w trakcie realizacji montażu nie są dla nas problemem.

DOPASOWANA OFERTA

Posiadamy szeroką ofertę, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz to czego potrzebujesz.Współpracujemy z kilkudziesięcioma producentami co pozwala nam zachować szeroki wybór komponentów.

POZYSKUJEMY DOTACJE

Pomagamy naszym klientom w pozyskaniu dofinansowania pod daną inwestycję. Nasz specjalista ds. dofinansowań sprawdzi wszystkie dostępne programy i zaproponuje najkorzystniejszy dla Twojej inwestycji.
Od lat zachowujemy nienaganne relacje z naszymi: klientami, pracownikami, partnerami, dostawcami oraz producentami. To wszystko daje nam ugruntowana pozycję na rynku dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie realizując z nami swoją inwestycję.

Darmowa wycena Twojej instalacji

Zostaw swoje dane. Skontakuje się z Tobą nasz przedstawiciel, który doradzi jakie rozwiazanie będzie dla Ciebie najlepsze